Begin Een Duikcentrum of -Resort

 

Begin een PADI-duikcentrum of -resort

Je droom om voor jezelf te beginnen begint hier

Of je er nu van droomt om je eigen PADI-duikcentrum of -resort te beginnen, of al een ervaren eigenaar of manager van een duikcentrum bent die zich wil aansluiten bij de PADI-familie om te profiteren van de vele lidmaatschapsvoordelen, de eerste stap is om contact op te nemen met het PADI-bedrijfsondersteuningsteam in jouw regio.

Opmerking: Neem de veel gestelde vragen door voor directe antwoorden op vragen over het vernieuwen of vervangen van je PADI-brevetpas, voor informatie over de PADI Diving Society, ScubaEarth en PADI eLearning en om een vraag rechtstreeks te stellen aan het PADI-kantoor in jouw regio als deze niet gaat over het opstarten van een duikcentrum of -resort.

PADI Americas & PADI Canada

Voor zakelijk advies voor duikcentra en -resorts:

Lucy Dunbar, Territory Director, Eastern United States and Canada
Bel gratis: 800 729 7234 (VS & Canada), toestelnr. 2436
Telefoonnr.: +1 949 858 7234, 2436
E-mail: lucy.dunbar@padi.com

Michael Janssen, Territory Director, Western Unites States
Bel gratis: 800 729 7234 (VS & Canada), toestelnr. 2525
Telefoonnr.: +1 949 858 7234, toestelnr. 2525
E-mail: michael.janssen@padi.com

Erica Wedepohl, Territory Director, Latin America and Caribbean
Bel gratis: 800 729 7234 (VS & Canada), toestelnr. 2534
Telefoonnr.: +1 949 858 7234, toestelnr. 2534
E-mail: erica.wedepohl@padi.com

Stuur voor informatie over duikcentra en -resorts in de regio van PADI Americas & Canada en voor alle overige informatieaanvragen een e-mail naar de klantenservice van PADI Americas en Canada.

PADI Asia Pacific

Jen Williams, PADI-klantenservice
Telefoonnr.: +61 2 9454 2903
E-mail: jen.williams@padi.com.au

Om je plannen om een PADI-duikcentrum of -resort te beginnen te bespreken en voor algemene vragen kun je contact opnemen met je:

Regionaal PADI-opleidingsadviseur
Telefoonnr.: +61 2 9454 2888
E-mail: training-sales@padi.com.au

PADI Asia Pacific – Japan

Yasuhiro Soda, Director, Retail & Resort Association, Sales & Field Services
Telefoonnr.: +81 3 5721 1731
E-mail: ysoda@padi.co.jp

PADI Europe, Middle East and Africa

Tony Andrews, Territory Director
Telefoonnr.: +44 117 300 7234
E-mail: Tony.Andrews@padi.com

Jonas Samuelsson, Territory Director
Telefoonnr.: +44 117 300 7234
E-mail: Jonas.Samuelsson@padi.com

Rich Somerset, Territory Director
Telefoonnr.: +44 117 300 7234
E-mail: Rich.Somerset@padi.com

Patrick Voorma, Territory Director
Telefoonnr.: +44 117 300 7371
E-mail: Patrick.voorma@padi.com